دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 36883
تعداد نوشته ها : 14
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
رقابت وبلاگ نویسان تبیانی


کاربران عزیز تبیانی ، سلام

ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام محرم و سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبداله الحسین (ع) ،

همانگونه که میدانید ، در محرم و صفر امسال، مناسبت سی امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را نیز در پیش داریم . رویدادی که به رهبری بنیانگذار جمهوری اسلامی و به تاسی از حماسه عاشورا و به همت ملت بزرگ ایران ، معجزه قرن را رقم زد.

درجهت شناخت هرچه بیشتر این رویداد تاکنون حتما آثار متنوعی اعم از مکتوب و غیر مکتوب دیده ایم و شناخته ایم.

اینبار موسسه تبیان از شما کاربران عزیز دعوت میکند تا با خلق آثار خود در قالب وبلاگ گنجینه ای دیگر بر این میراث بزرگ اضافه کنید.

در این فراخوان کاربران عزیز میتوانند وبلاگ ( موجود یا جدید) خود را در موضوع انقلاب اسلامی و زیر موضوعات زیر ایجاد نمایند.


موضوع اصلی فراخوان :

انقلاب اسلامی ایران


موضوعات فرعی :

- دستاوردهای انقلاب اسلامی

- ثبت خاطرات و شنیده های انقلاب

- نقش رهبری در انقلاب اسلامی

- انقلاب اسلامی و سایر حرکتهای انقلابی در دنیا

- شهدای انقلاب اسلامی

- روزشمار انقلاب


نکات مهم :

- جهت شرکت در مسابقه و رقابت وبلاگ نویسان تبیانی ، پس از ثبت وبلاگ خود در تبیان ، عنوان وبلاگ و شناسه کاربری خود را به آدرس Teblog@Tebyan.net ارسال نمایید.

- کاربرانی که در حال حاضر در تبیان وبلاگ ثبت شده دارند، نیاز نیست تا وبلاگ خود را تغییر داده یا وبلاگ جدید ثبت کنند، این دسته از عزیزان میتوانند مطالب را در وبلاگ موجود ثبت کنند و همین وبلاگ را به بخش وبلاگ موسسه معرفی نمایند.

- علاقمندان تا 5 بهمن 87 برای شرکت در مسابقه فرصت دارند.

- وبلاگهای معرفی شده به موسسه، از تاریخ 5 الی 15 بهمن ماه مورد ارزیابی کمی و کیفی قرار میگیرند و برندگان در دهه مبارک فجر معرفی میگردند.

- مطالب برتر وبلاگها در ویژه نامه دهه فجر که هر سال در سایت تبیان منتشر میشود، با ذکر نام وبلاگ و تهیه کننده مطلب مورد استفاده قرار میگیرد.

- معیارهای بررسی مطالب شامل معیارهای کیفی مانند ، ذکر منابع مطالب و معیارهای کمی مانند تعداد بازدیدها و تعداد نظرات از جمله مهمترین معیارهای بررسی وبلاگها هستند.

- با توجه به اهتمام موسسه تبیان بر مشارکت کاربران ، امتیازات و هدایای ویژه ای جهت تمام شرکت کنندگان در این فراخوان و خصوصا وبلاگهای برگزیده در نظر گرفته شده است
دسته ها :
جمعه بیستم 10 1387
X