دسته
پیوندهای وبلاگ
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 31060
تعداد نوشته ها : 43
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
 
 
 
 
 
 
منبع " خبرگزاری مهر " 
يکشنبه بیست و نهم 10 1387
 
 
 
 
 
 
 
 منبع " خبرگزاری مهر "
يکشنبه بیست و نهم 10 1387
 
 منبع " خبرگزاری مهر "
يکشنبه بیست و نهم 10 1387
 
 
 
 
 
  منبع " خبرگزاری مهر "
يکشنبه بیست و نهم 10 1387

پیام همسر احمدی نژاد به همسر رئیس‌جمهور مصر

تصویر بزرگ
سرویس دفاع مقدس و انقلاب اسلامی : همسر رئیس‌جمهوری‌اسلامی ایران در پیامی به همسر رئیس‌جمهور مصر، تاکید کرد: شما می‌توانید با راهنمایی و درخواست خود، از همسرتان و دولت ایشان بخواهید با بازکردن راه کمک به مردم فلسطین از تشدید فاجعه انسانی جلوگیری کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از دفتر امور رسانه‌های ریاست‌جمهوری، متن کامل پیام همسر محمود احمدی نژاد به همسر رئیس‌جمهور مصر به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
سرکارخانم سوزان مبارک
همسر رییس‌جمهوری مصر
السّلام علیکم و رحمه الله و برکاته
بنا به تکلیف و وظیفه انسانی و اسلامی خود و کلام بلند پیامبر گرامی اسلام (صلی‌الله علیه و آله وسلم) که فرمودند: «اگر مسلمانی فریاد کمک‌خواهی فردی را بشنود و به کمک او نشتابد؛ مسلمان نیست» و با توجه به شرایط سختی که بر زنان و مردان و کودکان بی‌گناه و بی‌دفاع غزه می‌گذرد و فریاد کمک‌خواهی و مظلومیت آنان به آسمان بلند شده است، خواستم سخنی با شما داشته باشم.
مردم غزه در خانه و وطن خود مورد هجوم هوایی و زمینی و دریایی قرار گرفته‌اند و مدت‌های طولانی است که تحت محاصره غذایی و دارویی هستند. مشاهده مساجد، بیمارستان‌ها و خانه‌های بمباران شده و کودکان و زنان قطعه قطعه شده، دل هر انسانی را به درد می‌آورد و دردناک‌تر از آن عدم حمایت برخی دولت‌ها و کشورهای عربی و اسلامی از مظلومین غزه است.
در شرایطی که معمولاً همسران رؤسای جمهوری مسوول خیریه‌ها می‌شوند و با مردم مستمند و بیمار هم‌دردی می‌نمایند؛ چطور است که در این حادثه عظیم که همه ملت‌ها به خروش آمده‌اند، شاهد سکوت و یا بی‌تفاوتی بعضی از آنها هستیم؟ شما می‌دانید که فرصت خدمت به مردم و به خصوص ستمدیدگان، یک هدیه و توفیق الهی است و اگر فرصت‌سوزی شود، غضب الهی را به دنبال خواهد داشت.
شما می‌توانید با راهنمایی و درخواست خود، از همسرتان و دولت ایشان بخواهید با بازکردن راه کمک به مردم فلسطین از تشدید فاجعه انسانی جلوگیری کنند. شما با این اقدام خود می‌توانید موجب کاهش آمار تلفات انسانی به ویژه در میان زنان و کودکان شوید.
از سرکار عالی انتظار دارم هر چه توان دارید در کمک به مردم غزه به کار ببندید و آنها را از ظلم مضاعفی که به آنان می‌شود، نجات دهید تا نام شما در ردیف زنان شایسته و صالح قرار گیرد. امیدوارم از این آزمایش الهی سربلند بیرون آیید و موجب خرسندی تمام ملت‌های آزاده که منتظر حرکت اسلامی و انسانی از ناحیه شما و دولت مصر هستند و بالاتر از آن، موجب خوشنودی خداوند و مانع از غضب او گردید.
از خداوند بزرگ، پیروزی ملت‌های مظلوم و آزاده و محو استکبار و ظلم را مسألت دارم.
اعظم السادات فراحی
همسر رییس جمهوری اسلامی ایران
منبع : www.farhangnews.ir
دسته ها : اخبار
يکشنبه بیست و نهم 10 1387
X